Toimihenkilöt

Toimihenkilöt 2017

Tehtävä Nimi Sähköposti Puhelin
AD-vastaava
Illun päätoimittaja Hannamari Luukkanen Hannamari Luukkanen hannamari.luukkanen (ät) gmail.com
Illun taittaja Mikko Rasa tdb (ät) tdb.fi 040 5216399
Kammiovastaava (sukelluspuoli) Ville Järvinen ville.jarvinen (ät) iki.fi 040 8273737
Kammiovastaava (klubipuoli) Maija Tiitinen maija.tiitinen (ät) gmail.com
Kompuravastaava Pekka Huhta pekka.huhta (ät) sihistin.fi
Koulutusvastaava Jani Averbach jaa (ät) sn127.fi
Maantiekalustovastaava
Norjavastaava Ukko Liukkonen ukko (ät) iki.fi
Tekniikkasukellusvastaava Tommi Toivonen tptoivon (ät) gmail.com
Tempausvastaava Jaakko Ikävalko jaakko.ikavalko (ät) gmail.com 040 7350569
UP-valmentaja Roy Nurmi roy.nurmi (ät) iki.fi 050 5600236
UP-manageri Leo Selehov
Venevastaava (Hinkki) Antti Korhonen antti.korhone (ät) gmail.com 040 7762851
Venevastaava (Irmeli) Matti Nurmi matti.nurmi (ät) aalto.fi
Venetoimintavastaava Jani Averbach jaa (ät) sn127.fi
Vuokralaitevastaava Markus Rajamäki markus.rajamaki (ät) gmail.com
Vuokralaitevastaava P1-kurssilainen
Webmaster Mikko Rasa ja Jani Averbach tdb (ät) tdb.fi 040 5216399
Karkkikeisari Jari Isaksson jari.isaksson (ät) aalto.fi
Liikkeenjohdon konsultti Liisa Itkonen liisa.j.itkonen (ät) gmail.com

Toimihenkilöt 2016

Tehtävä Nimi Sähköposti Puhelin
AD-vastaava  Pipsa Hellemaa  pipsa.hellemaa (ät) iki.fi
Illun päätoimittaja Hannamari Luukkanen Hannamari Luukkanen hannamari.luukkanen (ät) gmail.com
Illun taittaja Mikko Rasa tdb (ät) tdb.fi 040 5216399
Kammiovastaava (sukelluspuoli) Ville Järvinen ville.jarvinen (ät) iki.fi 040 8273737
Kammiovastaava (klubipuoli) Maija Tiitinen maija.tiitinen (ät) gmail.com
Kompuravastaava Pekka Huhta pekka.huhta (ät) sihistin.fi
Koulutusvastaava Maija Tiitinen maija.tiitinen (ät) gmail.com
Maantiekalustovastaava
Norjavastaava Ukko Liukkonen ukko (ät) iki.fi
Tekniikkasukellusvastaava Tommi Toivonen tptoivon (ät) gmail.com
Tempausvastaava Jaakko Ikävalko jaakko.ikavalko (ät) gmail.com 040 7350569
UP-valmentaja Roy Nurmi roy.nurmi (ät) iki.fi 050 5600236
UP-manageri Leo Selehov
Venevastaava (Hinkki) Antti Korhonen antti.korhone (ät) gmail.com 040 7762851
Venevastaava (Irmeli) Matti Nurmi matti.nurmi (ät) aalto.fi
Venetoimintavastaava Jani Averbach jaa (ät) sn127.fi
Vuokralaitevastaava Jouni Valtonen jouni.valtonen (ät) aalto.fi
Vuokralaitevastaava P1-kurssilainen
Webmaster Mikko Rasa ja Jani Averbach tdb (ät) tdb.fi 040 5216399
Karkkikeisari Jari Isaksson jari.isaksson (ät) aalto.fi
Liikkeenjohdon konsultti Liisa Itkonen liisa.j.itkonen (ät) gmail.com

Toimihenkilöt 2015

Tehtävä Nimi Sähköposti Puhelin
AD-vastaava
Illun päätoimittaja Hannamari Luukkanen Hannamari Luukkanen hannamari.luukkanen (ät) gmail.com
Illun taittaja Mikko Rasa tdb (ät) tdb.fi 040 5216399
Kammiovastaava (sukelluspuoli) Ville Järvinen ville.jarvinen (ät) iki.fi 040 8273737
Kammiovastaava (klubipuoli) Maija Tiitinen maija.tiitinen (ät) gmail.com
Kompuravastaava Hannu Mäki hannu.maki (ät) aalto.fi
Koulutusvastaava Maija Tiitinen maija.tiitinen (ät) gmail.com
Maantiekalustovastaava
Norjavastaava Sonja Sahlsten sonja.k.sahlsten (ät) gmail.com
Tekniikkasukellusvastaava Tommi Toivonen tptoivon (ät) gmail.com
Tempausvastaava Jaakko Ikävalko jaakko.ikavalko (ät) gmail.com 040 7350569
UP-valmentaja Roy Nurmi roy.nurmi (ät) iki.fi 050 5600236
UP-manageri Leo Selehov
Venevastaava (Hinkki) Antti Korhonen antti.korhone (ät) gmail.com 040 7762851
Venevastaava (Irmeli) Matti Nurmi matti.nurmi (ät) aalto.fi
Vuokralaitevastaava Jouni Valtonen jouni.valtonen (ät) aalto.fi
Vuokralaitevastaava P1-kurssilainen
Webmaster Mikko Rasa ja Jani Averbach tdb (ät) tdb.fi 040 5216399
Karkkikeisari Jari Isaksson jari.isaksson (ät) aalto.fi

Toimihenkilöt 2014

Tehtävä Nimi Sähköposti Puhelin
AD-vastaava Essi Tulonen
Illun päätoimittaja Nora Tehl nora.tehl (ät) iki.fi
Illun taittaja Mikko Rasa tdb (ät) tdb.fi 040 5216399
Kammiovastaava (sukelluspuoli) Ville Järvinen ville.jarvinen (ät) iki.fi 040 8273737
Kammiovastaava (klubipuoli) Maija Tiitinen maija.tiitinen (ät) gmail.com
Kompuravastaava Pekka Huhta pekka.huhta (ät) sihistin.fi
Koulutusvastaava Maija Tiitinen maija.tiitinen (ät) gmail.com
Maantiekalustovastaava Ian Leiman ja Hannu Mäki
Norjavastaava Sonja Sahlsten sonja.k.sahlsten (ät) gmail.com
Tekniikkasukellusvastaava Tommi Toivonen tptoivon (ät) gmail.com
Tempausvastaava Jaakko Ikävalko jaakko.ikavalko (ät) gmail.com 040 7350569
UP-valmentaja Roy Nurmi roy.nurmi (ät) iki.fi 050 5600236
Vapaasukellusvastaava Sonja Sahlsten sonja.k.sahlsten (ät) gmail.com
Venekonsultti Antti Korhonen antti.korhone (ät) gmail.com 040 7762851
Merikalustomestari Teemu Ojalehto teemu.ojalehto (ät) gmail.com 041 510 34 34
Vuokralaitevastaava Aleksi Kinnunen aleksi.kinnunen (ät) aalto.fi
Vuokralaitevastaava Pekka Huhta pekka.huhta (ät) sihistin.fi
Vuokralaitevastaava P1-kurssilainen
Webmaster Mikko Rasa ja Juha Luotio tdb (ät) tdb.fi 040 5216399
Karkkikeisari Hannamari Luukkanen hannamari.luukkanen (ät) gmail.com